Votre Forum

Identifiez-vous avec le pseudo d'administration pour configurer et personaliser votre forum.

Vous n'ętes pas identifié.

#1 30-06-2018 11:15:37

Gerardus
Nouveau membre
Date d'inscription: 30-06-2018
Messages: 2

Można je również nosić w bardziej swobodnych czynnościach

Można je również nosić w bardziej swobodnych czynnościach, ponieważ są dość modne, w przeciwieństwie do innych butów sportowych. Trenerzy są idealni dla tych, którzy zbytnio zaimpregnują. Trenerzy mają stosunkowo większą wagę, ponieważ mają dużo amortyzacji i dodatkowe wsparcie. Jednak lekkie trenerzy są również dostępne w sklepach obuwniczych.

Adidas NMD r1 Cross trenerzy: Cross trenarzy mają szeroką powierzchnię i mają dobrą przyczepność, ponieważ są przeznaczone do trakcji. Dzięki temu można zdecydowanie lepiej kontrolować cross-trenerów. Te sportowe buty są wyposażone w kostkę, która chroni przed wszelkiego rodzaju ryzykownym ruchem.

Kolce: Kolce to sportowe buty, które mają wystające korki u podstawy lub ostre metalowe zęby. Te buty są przeznaczone do lepszej kontroli na trawiastej nawierzchni, nawierzchni lub ziemistej nawierzchni na drodze w terenie. Kolce są bardzo podobne do mieszkań wyścigowych, z wyjątkiem spiczastych zaślepek dla lepszej kontroli. Zawodnicy biorący udział w wyścigach szybkich i cross country zazwyczaj noszą skoki.

buty Adidas gazelle damskie Buty, które były używane przed wprowadzeniem butów Adidasa Stan Smitha, nazywały się butami Haillet; jednak jakość nie była zgodna z ustalonymi standardami. Buty Adidas Stan Smith różniły się od zwykłych butów Adidasa, ponieważ nie miały trzech równoległych linii i zamiast tego miały perforacje w tym samym wzorze.

Hors ligne

 

Pied de page des forums